hl1

Projekty

Naše MŠ realizuje projekt na podporu vzdělávání dětí – Rozvoj vzdělávání v Mateřské škole Oáza v Praze 12 II., registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_064/0010157 podpořený z výzvy č. 02_18_064 pro Šablony II – VRR v prioritní ose 3 OP, Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání.

Projekt je zaměřen na kombinaci následujících témat: personální podpora a aktivity rozvíjející ICT.

Naše MŠ realizuje projekt na podporu vzdělávání dětí – Inkluze v MŠ Oaza, registrační číslo: CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001371 podpořený z výzvy č.49, Operačního programu Praha – pól růstu ČR, v souladu s definicí cílové skupiny – dítě s odlišným mateřským jazykem. Projekt je zaměřen na personální podporu dětí s OMJ (školní dvojjazyčný asistent) a spolupráci s rodiči těchto dětí.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem s nedostatečnou úrovní kompetencí v českém jazyce a sociokulturním znevýhodněním, včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ a zlepšení kvality vzdělávání a výsledků dětí v klíčových kompetencích.

V rámci operačního programu Praha – pól růstu ČR, dotace financována EU.

ve spolupráci s odborem sociálních věcí: programy pro děti PROXIMA SOCIALE /programy pro předškoláky/ – nákup pomůcek a materiálu do programu pro děti: Zipyho kamarádi

pro MŠ Oázu realizuje Národní institut pro další vzdělávání a je spolufinancován Evropskou unií:

• zajištění vybraných školení a programů pro pedagogy,
  • spolupráce s odborníky,
  • vyhodnocování inkluzivních podmínek a procesů MŠ Oázy.

MŠ Oáza se zapojila do projektu MAP Praha 12 II., kterou pořádá MČ Praha 12